Mobil ve Modüler

Mobil ve Retina Ekran uyumlu, Modüler sistem ile tamamen özgür web siteleri oluşturun.

Yenilenme zamanı

Eski ve demode scriptlerinizi bir kenara bırakmanın zamanı geldi geçiyor...

Webiys Ne Avantaj Sağlar?

Web tasarımcınızı aramayın, onların keyfini beklemeyin, eleman yok, sistem bozuk bahanelerini dinlemeyin...

Webiys sade ve tamamen amaca hizmet için yapıldı. Hızlı ve güvenlirdir. Tüm modülleri ile pürüzsüz tablet ve telefon uyumu. 
Bu da yetmez, yeni nesil ileri düzey bilgisayarlar için retina ekran uyumlu. Tüm sayfalar dahil statik script değildir. 
Tüm sayfalar ve tüm içerikler dinamiktir.Modül modül birleştirerek sayfaları oluşturursunuz. Bir sayfadan binlerce oluşturabilirsiniz. 
Sınırsız sayfa, sınırsız kategori limitsiz modül..
Hoşunuza gittiği gibi..


Webiys Nedir? 
Web İçerik Yönetim Sistemi'dir. 
 
Webiys Bana Ne Avantaj Sağlar? 
Web tasarımcınızı aramadan, onların keyfini beklemeden, eleman yok, sistem bozuk bahanelerini dinlemeden, kısaca canınızı sıkmadan web sayfanız üzerinde istediğiniz değişiklikleri sadece size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreniz ile yapabileceksiniz. Sadece bir web tarayıcısı kullanarak, bulunulan lokasyondan bağımsız güncelleme imkanı sağlar. Tüm sayfaların içeriği (yazılar, resimler, linkler) değiştirilebildiği gibi, web sitesine istenildiği kadar yeni sayfa eklenebilir. Sitenizin tasarımına göre, yeni ürün, ürün grubu, haber, galeri, duyuru v.b. gibi içerikler eklemek mümkündür. Güncelleme maliyetlerinde tasarruf edeceksiniz Sitenizde yapacağınız güncellemeler için artık bir web tasarımcısına para ödemeniz veya eleman istihdam etmeniz gerekmiyor.

 
Etikili bir web sitesi ne demek?
Etkili bir web sitesi olmazsa olmaz demek. Amaç dışı ve soyut içerikler ile dolu bir web sitesi, web sitesinin olmamasından daha kötüdür. En etkili web sitesi sizi amacınıza doğru bir şekilde ulaştıran web sitesidir. Eğer o web sitesinin amacı sizi güçlü göstermek ise, güçlü göstermek için tasarlanması ve donatılması gerekir. Veya size müşteri kazandırma ise amaç, hitap ettiğiniz müşterileri size ulaştırmak ile görevlidir o web sitesi. Kısaca, web sitesinin amacını belirleyip, ona göre planlamamız gerekir web sitesini.

 
Bir web sitesi isteyip istemediğinizi belirlemek
Web'de var olmanın birçok yolu vardır ve web sitesi, bu yollardan sadece biridir. Web'de var olmanın diğer türleri sosyal medya kanallarını ve müşterilerin işletmenizi incelemesine olanak tanıyan siteleri içerir. Web sitesi yapmaya başlamadan önce, web'de yer almanızı sağlayacak farklı yaklaşımların sağladığı olanakları ve her bir türle ilişkili maliyetler ile faydaları anladığınızdan emin olun.